Masz pytanie?

mplusm.com.pl / O firmie / Elektroniczna komutacja (Green Tech)

Elektroniczna komutacja (Green Tech)

Energooszczędne wentylatory z silnikami nowej generacji spełniają najbardziej rygorystyczne ograniczenia dotyczące zużycia energii przez silniki i wentylatory. Wentylatory promieniowe M PLUS M już teraz spełniają wymagania nowej dyrektywy unijnej ERP2015 (Energy related Products = produkty związane z energią), która zacznie obowiązywać dopiero w 2015 roku, a wentylatory GREEN TECH znacznie przewyższają jej limity.

Wentylator wyposażony jest w komutowany elektronicznie (EC) silnik, stosowany obecnie w najnowocześniejszych urządzeniach. Dla użytkowników oznacza to znacznie niższe zużycie energii.

Wentylatory GREEN TECH umożliwiają wyjątkowo dokładne ustawienie wydajności (za pomocą sygnałów PWM, lub 0-10 V), a tym samym dostosowanie jej do rzeczywistych potrzeb. W wyniku procesu sterowania rzeczywiste koszty energii mogą być zmniejszone do 90%. Kolejną zaletą silnika wentylatora EC jest bezszczotkowa komutacja. Silniki EC z elektroniczną (bezszczotkową) komutacją są o wiele cichsze i wydajniejsze, osiągają większe prędkości oraz maksymalny moment obrotowy przy prędkości zerowej oraz charakteryzują się znacznie dłuższą żywotnością.

Wentylatory M PLUS M z technologią GREEN TECH gwarantują najwyższy poziom ochrony środowiska, zarówno dzięki znacznie zmniejszonemu zużyciu energii podczas standardowej pracy urządzenia, jak i przyjazny środowisku proces produkcji.

Zastosowanie: Wentylatory przeznaczone są do wdmuchiwania czystego powietrza do paleniska oraz do wentylacji ogólnej pomieszczeń i wyposażenia technicznego. Urządzenie może pracować w temperaturze otoczenia obudowy od 0 do +40 ° C.

 

   M PLUS M Frąszczak M. Kruk E. Sp.J.
62-300 Września, Obłaczkowo 148
NIP: 789-00-07-027
REGON: 630151518
TEL (061) 437-49-20,
FAX: (061) 437-49-22 
kontakt:
email: list@mplusm.com.pl